Велосипеди складні

Складні велосипеди

Велосипеди з рамою мають багату історію і довгий шлях свого становлення. Особливий сплеск у розвитку виробництва велосипедів зі складними рамами стався в 70-х роках минулого часу століття в Англії - в ті роки це було найбільш популярний засіб пересування. Сьогодні складні велосипеди з алюмінієвою рамою від своїх попередників кардинально відрізняються не тільки дизайном, але і конструкторським рішенням теж.

Багато наших співвітчизників з неприхованим жалем згадують перші радянські складні велосипеди, і, маючи такий досвід спілкування, не хочуть купувати складні сучасні велосипеди. Постараємося переконати їх, адже сучасні брендові виробники постійно вдосконалюють моделі складних велосипедів, роблячи їх компактними, полегшеними, ергономічними, створюючи максимальний комфорт всім шанувальникам велосипедних прогулянок.

Правила вибору складного велосипеда

Сьогодні на велосипедному ринку є величезний вибір складних велосипедів різної цінової категорії, в тому числі гірські і ультракомпактні велосипеди. Вибір моделі велосипеда залежить від індивідуальних переваг користувача. Цілком зрозуміло, що в усі часи моделі складних велосипедів коштують трохи дорожче, ніж велосипеди зі звичайною рамою.

В даний час відомо до 150 моделей велосипедів з рамою. Поява інноваційних матеріалів, удосконалення технологій сприяє тому, що сьогодні велосипеди зі збірною рамою не відрізняються від звичайних велосипедів своєю вагою, якісними характеристиками і показниками їзди.

При покупці особливу увагу необхідно звернути на те, з якого матеріалу виконана рама складна для велосипеда. Виробники для виготовлення рам складних використовують ультрасучасні полегшені і одночасно міцні матеріали, такі як алюміній, сталь, титан, магнієві сплави і композитні матеріали.

Покупець повинен бути готовий до того, що за саму полегшену складну модель велосипеда йому доведеться заплатити грошей найбільше. Найлегші складні моделі важать всього 10 кілограмів. Відповідно, такі велосипеди найдорожчі. Дешевше коштує велосипед, який важить 12 кілограмів і відноситься до середнього класу. Ще дешевше обійдеться велосипед масою 14 кілограмів.

Не менш важливу увагу слід звернути і на компактність розмірів обраного велосипеда в складеному стані. Тим більше, якщо ви плануєте не просто перевозити велосипед на невеликі відстані на власному автомобілі, а плануєте перевозити в метро, ​​літаку або в вагоні поїзда, то вибирати краще самі компактні і полегшені моделі.

Наступне увагу необхідно звернути на розмір і висоту коліс і матеріал, з якого вони виконані. Як правило, моделі велосипедів з найменшими розмірами коліс забезпечують досить жорстку їзду, але такими велосипедами легко керувати.

Хоча в суспільстві утвердилася думка про те, що у таких велосипедів зі складною рабою ефективність трансмісії низька і низькі передачі взагалі не придатні. Насправді, фахівці заперечують дане твердження і говорять про те, що такі недоліки були притаманні старих моделей складних велосипедів, нові ж моделі таких проблем не мають. Зате достоїнств у нових моделей велосипедів складного типу маса.

Основні переваги велосипедів зі складними рамами

Незаперечною перевагою велосипедів зі складними рамами є:

  • зручні і більш низькі рами;
  • в порівнянні з традиційними велосипедами підвищена маневреність;
  • невелика вага;
  • можливість використання одного велосипеда усіма членами сім'ї - невелика регулювання, як правило, не забирає багато часу;
  • простота перевезення в різних видах транспорту;
  • зручність зберігання - такі моделі не займають багато місця.

Де купити складаний велосипед в Україні?

Складаний велосипед можна купити на нашому сайті або в магазині. Тому немає ніякої потреби бігати в пошуках по всьому місту. При виборі складного велосипеда проконсультіруйтесь з нашим менеджером. Здійснюємо відправку куплених велосипедів по Україні.

Зробити оплату можна готівкою в магазині, післяплатою в відділенні компанії перевізника або за реквізитами в банку.



Велосипед складаний Make bike 20 "/ рама 17" чорний
Немає в наявності
Показано з 1 по 16 із 29 (всього сторінок: 2)