Дитячі велосипеди

Дитячі велосипеди

Дитячий велосипед - відмінний і, безсумнівно, бажаний подарунок для кожної дитини! Велосипед здатний захопити малюка на довгі роки і привернути його увагу до тематики спорту і активного відпочинку. Щоб купити дитячий велосипед, варто уважно підійти до його вибору. Варто враховувати кілька умов: вік дитини, його витривалість і фізичні дані, дизайн і колір. Перш за все, варто звернути увагу на кількість коліс і їх діаметр.

Дитячі велосипеди бувають в чотирьох основних розмірах коліс:

  • Велосипеди з 12-дюймовими колесами призначені для малюків до 3-х років.
  • Дитячі велосипеди з колесами 16 дюймів - для дітей віком від 3 до 6 років
  • Велосипед з колесом 20 дюймів - для 6-9-річної дитини,
  • Велосипед з 24 - дюймовими колесами - підлітковий.

Як підібрати велосипед для дитини

Зрозуміло, що для самих маленьких любителів велосипедних прогулянок підійдуть трьох- або чотирьох колісні велосипеди, для тих, хто постарше, - двоколісні з двома страхувальними знімними колесами. Нога у дитини повинна бути повністю випрямлена в найнижчій точці при повороті педалі. Сидіння повинно бути не слизьким. Дитячі велосипеди повинні бути зручними, і, звичайно ж, безпечними. Конструкція повинна бути міцною, сідло і кермо - ергономічними, з можливістю регулювання, велосипед повинен мати невелику вагу, бути функціональним і якісним.

Дитячий велосипед для міста

Дитячий велосипед в місті з безліччю парків, садів і скверів, - річ незамінна для корисного і приємного відпочинку дитини. Катання на велосипеді допомагає розвивати дитині відчуття рівноваги, допомагає у формуванні постави, зміцнює м'язи ніг, преса, таза, покращує роботу дихальної, кровоносної систем. Крім того, катання завжди супроводжується позитивними емоціями і враженнями.

Спільний спорт об'єднує дітей і батьків

Велосипедні прогулянки є відмінним заняттям для всієї родини, тому якщо Ви вирішили купити дитячий велосипед, то обов'язково розгляньте варіант покупки цього корисного транспорту і для себе. В асортименті нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент двоколісних велосипедів. Досвідчені консультанти готові допомогти у виборі відповідної моделі. Слід зазначити, що покупка дитячого велосипеда в інтернет-магазині дуже вигідна. Ціни тут значно нижче роздрібних завдяки тому, що магазин економить на витратах з утримання складу. Також, покупець звільняється від необхідності транспортування дитячого велосипеда. Товар буде доставлений покупцеві додому, що дуже зручно.

Що стосується труднощів при виборі велосипеда для дитини, зателефонуйте нашим менеджерам і отримаєте детальну консультацію! Ми розповімо Вам докладну інформацію про кожному велосипеді.
Показано з 1 по 16 із 84 (всього сторінок: 6)