Електросамокати

Купити електричний самокат для дорослих

Електричний самокат для дорослих є екологічне транспортний засіб для пересування по місту або поза межами міста. Конструкція приводиться в рух електродвигуном, тому для руху на електросамокаті не потрібно відштовхуватися ногами. Це засіб пересування широко поширене в Європейських країнах, в Америці і Азії. В Україні електричний самокат для дорослих з'явився досить недавно і швидко завоював популярність у великих і середніх містах. На електросамокаті можна добиратися до місця роботи, навчання, в супермаркет, здійснювати прогулянки. Його зручно брати з собою на відпочинок, конструкція легко поміститься в багажник автомобіля або в інший транспорт.

Якими перевагами володіє електросамокат

Ось основні причини, по чому встоїть купити електричний самокат для дорослих і користуватися ним в своє задоволення:

  • Легка вага і компактність: в зібраному і складеному вигляді електросамокат не займе багато місця, його легко переносити і перевозити.
  • Комфорт переміщення: дорослі електросамокати мають широкий майданчик для ніг, випускаються також моделі з сидінням для тривалих маршрутів.
  • Зручність управління: для більш комфортної поїздки електросамокат оснащений перемикачем швидкостей і ручним гальмом.
  • Екологічна безпека: транспорт не завдає шкоди навколишньому середовищу, заряджається від звичайної електромережі. Працює пристрій практично безшумно.
  • Універсальність: електросамокат підходить як для молоді, так і для літніх людей.
  • Економічність: такий транспортний засіб не вимагає додаткових грошових витрат та обслуговування.

Характеристики електросамокатів

Електросамокат розрахований на вагу до 120 кг, швидкість розгону становить до 40 км/ч в залежності від моделі. Від дитячих моделей дорослий електросамокат відрізняється посиленою конструкцією і більш потужним двигуном. На повному заряді можна проїхати до 20-50 км. Сучасні моделі електросамокатів розрізняються габаритами, ємністю акумулятора, потужністю мотора, типом конструкції і дизайном. Вибирати електросамокат слід виходячи з особистих потреб і призначення транспорту. Випускаються моделі, призначені спеціально для ґрунтових і лісових доріг. Вони відрізняються збільшеною потужністю і великим діаметром коліс. Для міста підійдуть класичні електросамокати, що характеризуються мобільністю і легкою вагою.Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)