breadcrumbs_revolution_theme

Про компанію "Riot.com.ua"

Наш інтернет-магазин велосипедів в Харкові здійснює свою роботу з 2017 року. Над проектом працює команда справжніх професіоналів - досвідчених велогонщиків і людей, що активно просувають велокультури в місті і країні в цілому. Багаторічний досвід дозволяє нам надавати неоціненну допомогу при підборі велосипедів, електровелосипедів, комплектуючих і велоаксесуарів.

Завдяки високому професіоналізму та значному досвіду наші менеджери проводять найдетальнішу і грамотну консультацію, надаючи допомогу в підборі велосипедів і їх комплектуючих. Наші співробітники також допоможуть Вам визначити оптимальний спосіб покупки і оплати обраного товару.

Крім продажу, наш веломагазин надає цілий спектр послуг, починаючи з підбору підходящої моделі і закінчуючи складним і якісним ремонтом велосипедів.

Як купити велосипед в інтернет-магазині "Riot.com.ua"?

Це зробити дуже просто! Вам достатньо зайти на наш сайт, вибрати в каталозі потрібну модель і залишити замовлення. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі і розгубилися, побачивши асортименту, просто зв'яжіться з нашими консультантами по телефону або за допомогою онлайн-форми. Наш сайт з продажу велосипедів досить великий, тому фахівці "Riot.com.ua", як ніхто інший, краще за всіх розбираються в видах велосипедів, моделях і брендах. Ми підберемо для Вас оптимальну модель відповідно до Ваших вподобань!

На усі товари поширюється гарантія. Також Ви маєте можливість замовити велосипед дешевше в період проведення акцій.