Гірські велосипеди

Гірський велосипед

Україна досить спортивна країна, і гірський велосипед має велику популярність серед жителів усіх регіонів країни. Такий велосипед має початкове своє призначення для їзди по місцевості з сильно пересіченим рельєфом, нерівних дорогах. Найкраще гірський велосипед підходить для руху поза асфальтових доріг, хоча є універсальним типом і на ньому можна їздити також і по шосе.

Основні параметри гірського велосипеда

Гірський велосипед, в основному, має діаметр колеса 26 дюймів (559 мм), але є і велосипеди з колесом 24 дюйма, це, як правило, підліткові велосипеди, призначені для дітей від 12 до 16 років. Гірський велосипед має або не має амортизатори, хоча останнім часом велосипеди без амортизатора все менше користуються популярністю серед любителів велоспорту Пензи.

Також існують моделі з двома амортизаторами: переднім і заднім (двухподвеси). Такого типу велосипеди відрізняються міцною конструкцією і широкими покришками з яскраво вираженим протектором. Ці велосипеди особливо популярні і користуються великим попитом.

Гірський велосипед в сучасному варіанті має, як правило, більше 18 передач, що дозволяє легко пересуватися по будь-яких дорогах. Сучасні гірські велосипеди, що продаються в Україні, оснащені 18-27 передачами, що забезпечує в дуже широких межах передавальні відносини, цього вистачає на крутому підйомі по важкій дорозі і на шосе при швидкісному русі.

Купити гірський велосипед - непросте завдання, головним є вибрати оптимальний розмір рами, щоб в подальшому комфортно було сідати на велосипед і їздити на ньому. Розмір рами гірського велосипеди вибирається по зростанню, для цього потрібно встати поруч з ним, при цьому висота самої рами повинна бути сантиметрів на десять нижче Вашого пояса.

Таблиця, по якій в залежності від зростання можна визначити раму гірського велосипеда

Зріст (см) 
Гірський велосипед (дюйми)
...-160
15''-15,5''
160-170
17''-17,5''
170-185
19''-19,5''
185-195
21''-21,5''

Гальмівна система на гірських велосипедах, як правило, V-brake (обідні гальма). Останньою новинкою гірського велосипеда стали дискові гальма, які раніше застосовувалися в основному в мотоспорті. Дискові гальма працюю при будь-якій температурі і в будь-яку погоду, крім того бруд з коліс на них практично не потрапляє. Обід не нагрівається навіть при тривалому спуску. Дисковим гальмах гірських велосипедів не страшні «вісімки».

У нас в інтернет-магазині є кілька видів гірських велосипедів за доступною ціною. Зробити замовлення можна через сайт або зателефонувати за вказаними контактними телефонами. Здійснюємо доставку по всій Україні.

Допомога в підборі гірського велосипеда

Наші консультанти допоможуть вам підібрати велосипед.

Приймаємо оплату товару - готівкою, а також безготівковим або післяплатою.Велосипед E-motion MTB F430 27,5"х 3" / рама 19" чорно-синій
Немає в наявності
Показано з 1 по 16 із 20 (всього сторінок: 2)