Складаний електровелосипед

Складаний електровелосипед з алюмінієвою рамою

Складаний електровелосипед з алюмінієвою рамою і невеликими колесами, діаметром 20 дюймів (на вибір колеса можуть бути як стандартної ширини, так і "fat" колеса) і малою вагою, що є рідкістю для електровелосипеда.

Він легко поміститься в багажник автомобіля, не займе багато місця в офісі, якщо Ви приїдете на ньому на роботу, не заважатиме в квартирі.

Невеликий складаний електровелосипед оснащений знімним акумулятором LG ємністю 11,6 А/ч і напругою 36 В, який можна заряджати як в велосипеді, так і окремо, вийнявши і занісши, наприклад, в офіс.

Електромотор потужністю 350 Вт, вбудований в заднє колесо, включається в роботу в момент, коли велосипедист починає обертати педалі і вимикається в момент припинення руху педалей. Це дозволяє максимально економити заряд батареї, при цьому велосипедист не витрачає свої сили, велосипед рухає електромотор, обертанням педалей велосипедист лише задає ритм руху електричного велосипеда.

Складаний електричний велосипед має 7 швидкостей, перемикаються обладнанням Shimano, індикатором заряду батареї, власником під мобільний телефон, сигналом, передній LED фарою і заднім габаритним ліхтарем, крилами на колесах.Показано з 1 по 16 із 43 (всього сторінок: 3)