Велосипеди з електромотором - тренд сучасної велоїндустрії. Їх можна використовувати в якості основного транспортного засобу за рахунок мобільності і легкості, як транспорт для туризму, повноцінний велосипед для подолання складних рельєфів і пристрій для комфортних прогулянок.

Різноманіття моделей орієнтоване на різні сценарії використання, тому електровелосипеди розрізняються типом двигуна, ємністю акумуляторної батареї, дизайном і напрямком їзди.

Варіації двигунів електровелосипеда

Найбільш поширені в електровелосипед мотор-колеса, вони вигідніше і практичніше, ніж електродвигуни, що розташовуються в кареточного вузлі. Такі мотори наділені достатньою продуктивністю, щоб допомогти їздцю підкорити круті підйоми і забезпечити рух байка без необхідності крутити педалі. Потужності в межах 500 Ватт досить для більшості велосипедистів при повсякденній їзді, однак, споживання енергії таких моторів буде мінімальним.

Оптимальним режимом використання мотор-колеса стане обертання педалей з боку велосипедиста в основі їзди, а двигун буде надавати підтримку своєї потужністю, полегшуючи педалювання. Цей варіант вигідний для тривалих заїздів по нерівній місцевості - при такому режимі роботи електродвигуна заряду вистачить на тривалий час, а велосипедист зможе з мінімальними зусиллями проїхати більшу відстань.

При виборі електровелосипеда важливо зробити акцент на його батареї: чим вона більше ємна, тим довше велосипед проїде без підзарядки. Наприклад, ємність в 12 Ач дозволяє подолати до 40 км на одному заряді, а для поїздки на 60 км варто віддати перевагу батареї в 16 Ач. Більшість актуальних моделей оснащено літієвими батареями, які розраховані на велику кількість циклів зарядки-розрядки, безпечні у використанні і довгий час зберігають ємність.

Вибір типу рами електровелосипеда

Практичність рами електровелосипеда залежить від сценарію його використання і переваг власника байка. Активним їздцям і шанувальникам екстремального катання припаде до душі електровелосипед з двома амортизаторами, який забезпечить комфорт на лісових дорогах і вибоїстій місцевості. Такий байк актуальний для любителів даунхілу, крутих віражів і екстриму.

Гірські велосипеди з електромотором - це збалансоване рішення для повсякденної їзди. Передня амортизує вилка буде поглинати нерівності, а відсутність заднього амортизатора забезпечить накат і високу швидкість їзди. За рахунок алюмінію в основі електровелосипеда, вага гірського байка з електромотором практично не перевищує стандартну масу аналогічних моделей.

Складні електровелосипеди найбільш практичні для користувачів, які прагнуть динамічно пересуватися по місту. Конструкція рами дозволяє перевозити байк в громадському транспорті і зберігати вдома, займаючи мінімум простору в приміщенні. Незважаючи на компактні габарити велосипедів і невеликий діаметр колеса, вони досить маневрені і розганяються до 30-35 км / ч.

Електрофетбайкі - ідеальне рішення для шанувальників зимового катання, підкорювачів пустель і прихильників нестандартного дизайну велосипеда. Стильні широкі покришки і жорстка вилка поряд з міцною алюмінієвою рамою дозволять легко проїхати там, де інші велосипеди будуть нести в руках. Висока прохідність таких моделей допоможе не тільки проїхати в незвідані раніше місця, але і зробити це з комфортом за рахунок потужного електромотора з великим запасом енергії.

Який електровелосипед вибрати?

Вибираючи транспортний засіб, варто орієнтуватися на свої побажання в дизайні, конструкцію байка, яка була б комфортна для користувача, технічне оснащення і ціну електровелосипеда.

Купити електровелосипед буде вигідно власникам автотранспорту, які прагнуть мінімізувати витрати на пересування, спортсменам для більш тривалих і необтяжливих велопрогулянок і підліткам, щоб простіше починати освоювати велоспорт. Легкість обслуговування пристрою, сучасне оснащення, привабливий зовнішній вигляд, багатофункціональність і доступна вартість електровелосипедів відкриють нові можливості пересування для своїх власників.

09.01.2020


Рекомендовані товари