Інтернет-магазин велосипедів та електровелосипедів - актуальні ціни на електро і велосипеди в магазині riot.com.ua

Новинки

Новини та Огляди

Про магазин

Сучасний велосипед призначений не тільки для занять спортом або розваг - його все частіше використовують як повноцінний транспорт. Електровелосипеди істотно спрощують їзду по місту або путівцях, створюючи максимально комфортні умови для подолання великих відстаней.

Що являє собою електровелосипед?

Електровелосипед візуально практично не відрізняється від стандартного байка, крім наявності електродвигуна, контролера і акумуляторної батареї, закріплених на рамі. Їзда на такому апараті налаштовується в рамках декількох режимів: на тязі електромотора, силами велосипедиста і змішаної їзди.

Залежно від конфігурації такий байк може проїжджати на енергії акумулятора від 20 до 50 кілометрів, а доступна велосипедисту швидкість варіюється в межах 15-40 км / год. Зарядка такого велосипеда, як правило, займає 4-6 годин - чим більше ємність батареї, тим більше часу буде потрібно на поповнення енергії.
На відміну від мопеда або скутера, електровелосипед вимагає мінімум коштів на обслуговування і повністю звільняє власника від необхідності купувати паливо. Його можна зберігати вдома або в гаражі - компактні розміри, екологічність і невимогливість у догляді роблять його універсальним транспортним засобом.

Електровелосипед підійде не тільки дорослим - діти також оцінять переваги комфортної та швидкої їзди. Для управління цим байком не потрібні водійські права, а його власник в ПДР прирівнюється до звичайного велосипедисту.

Велосипед проти електровелосипеда

Заняття велоспортом і участь в змаганнях вимагають тільки м'язової сили їздця для пересування. Прогулянкове катання, тривалі подорожі або їзда по горбистій місцевості будуть набагато комфортніше, якщо на допомогу велосипедисту прийде електрику.

Принцип роботи електровелосипеда полягає в тому, що двигун допомагає їздцю в'їжджати на гору або їхати швидше звичайного, проте, необхідність крутити педалі, нехай і менш інтенсивно, зберігається.

До переваг заводської збірки електробайка відносять:

  •  Великий вибір велосипедів за стилем, дизайну, характеристикам;
  • Сумісність всіх вузлів і деталей;
  • Гарантія продавця або виробника.

Електровелосипед або мотор-колесо?

Для тих, хто тільки планує купити електровелосипед і не володіє власним байком, найбільш вигідним буде придбання готового пристрою в зборі. Такі рішення найбільш збалансовані і запропоновані в різноманітті конфігурацій від бюджетних моделей початкового рівня до потужних і швидкісних.

Тим, хто вважає за краще самостійно обладнати свій велосипед електродвигуном, варто звернути увагу на сумісні комплекти деталей.

Для перетворення байка в електровелосипед знадобиться:

  • Мотор колесо;
  • Контролер;
  • Акумуляторна батарея;
  • Проводка і ручка газу.

Збирання потребують навичок, інструментів і терпіння. Купивши такий комплект, можна зберегти переваги звичного байка, апгрейд його, в той час як новий апарат ще потрібно буде обкатати і звикнути до нього.

Існує кілька типів електромоторів під ті чи інші вимоги велосипедиста, тому перед складанням системи варто уважно вивчити їх переваги та можливості. Важливо пам'ятати, що електромотор додасть до звичного вазі кілька кілограмів, однак, можна компенсувати надлишок маси простотою і комфортом педалювання.

Купівля електровелосипеда або самостійна збірка цього пристрою допоможе зробити пересування по місту комфортним і вигідним для кожного власника.